کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
 


کیانا وحدتی
کاش می شد کوچه باغ عشق را در میان گامهای خسته ای تقسیم کرد کاش می شد در نگاه سرد...

جزئیات بیشتر...
کلید گمشده
ملا نصرالدین در خیابان پی چیزی می گشت. کسی از او پرسید: ملا دنبال چه...

جزئیات بیشتر...راهنمای سایت

1.استفاده از تمام قسمتهاي سايت براي عموم آزاد است.
2.شركت در مباحث مطرح شده در سايت و همچنين معرفي و قرار دادن اطلاعات، در سايت فقط براي كاربران سايت آزاد است. البته ترتيبي اتخاذ گرديده است كه عضويت در سايت بسيار ساده و براي همگان قابل استفاده باشد.

سايت شامل قسمتهاي زير است:
1.صفحه اصلي
2.تالار گفت و گو
3.قسمتهاي زبان و ادبيات، موسيقي ايراني، معرفي فيلم و ...
4.كتابخانه كيانا
5.درباره كيانا
6.ورود به سايت

قسمت هاي سايت شامل:
1.نوار ابزار
2.حاشيه سمت راست
3.قسمت اصلي صفحه
4.اطلاعات كاربري

نوار ابزار: از اين طريق، مي توانيد به تمامي قسمت هاي سايت دست رسي پيدا كنيد.


حاشيه سمت راست: در اين قسمت، به تشخيص سايت، اطلاعاتي كه احتمال علاقمند بودن بازديدكنندگان سايت به آنها بيشتر است، نمايش داده مي شود.
قسمت اصلي صفحه: قسمت اصلي يا صفحه مياني سايت به شكلي طراحي شده است كه مباحث و اطلاعات مورد نظر كاربران در اين قسمت نمايش داده مي شود.
اطلاعات كاربري: اين قسمت جهت تغيير مشخصات كاربر خود، مانند: نام مستعار شما در سايت، e-mail، تصوير و موارد ديگر مورد استفاده قرار مي گيرد.

صفحه اصلي: اين صفحه كه به عنوان صفحه اصلي طراحي شده است، از قسمت هايي از جمله، محلي براي جملات حكيمانه كه روزانه عوض مي شود، عكس روز و ... شكل گرفته است.

تالار گفت و گو: در اين قسمت، كاربران سايت مي توانند مباحث و يا پرسشهای مورد نظر خود را به طرح و اظهار نظر ديگر بازديدكنندگان قرار دهند.
اين تالار شامل قسمت هاي زير است:
1.سالن: به منظور طبقه بندي موضوعي مباحث، ايجاد شده است و توسط كاربران سايت قابل توسعه نمي باشند.
2.اتاق: در سالن ها، كاربران مي توانند اتاقي را در مورد مبحث مورد علاقه ايجاد كنند و خود و ديگران آن موضوع را مورد بحث و تبادل نظر قرار دهند.

توجه: مباحت مطرح شده در اين تالار قابل ويرايش كردن نمي باشند و مسئوليت اظهار نظرات با ارائه كنندگان مي باشد. با توجه به اينكه مطالب ارائه شده پس از ارسال قابل تصحيح نمي باشند، لطفا پس از اطمينان از صحت مطالب آنها را ارسال نماييد.

قسمتهاي زبان و ادبيات، موسيقي ايراني، معرفي فيلم و ...: در تمامي اين قسمت ها، كاربران سايت مي توانند اطلاعاتي كه براي ديگران مفيد و لازم مي دانند را اضافه كنند، كه پس از تاييد مدير هر قسمت، در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

كتابخانه كيانا: با هدفي همانند تاسيس سايت، كتابخانه اي با نام كيانا تاسيس شد، كه اولين اهداء كننده كتب آن، خود كيانا مي باشد. در اين قسمت مي توانيد ليست كتابهاي موجود در كتابخانه و معرفي برخي كتابهاي موجود و حتي خارج از كتابخانه را بيابيد.

درباره كيانا: در اين قسمت، مي توانيم با كيانا بيشتر آشنا شويم.
سالني از تالار گفت و گو بنام 'با كيانا' در این قسمت وجود دارد كه علاقمندان به طرح بحث در مورد كيانا، مي توانند هدف خود را بيابند.


خانه A4A: طراحی سئو