کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
هنوز باورم نمی شود که رفته ای هنوز باورم نمی شود تو بوده ای که اینچنین غرور عشق را به...

جزئیات بیشتر...
Madagascar2-ماداگاسکار2 فرار به آفریقا
دیوید وین , 2008, داستان قسمت دوم این کارتون با حضور همان شخصیت های...

جزئیات بیشتر...


0.اسرارهفت چاکرا
« 6734 بازدید »

شرح: نقل از  کتاب چاکرا درمانی نوشته دوریان ویچرو
شما وجودی ساخته از نور ، عشق و هوشمندی هستید . این ویژگی ها جوهره ی اصلی انرژی تان است . پس شما موجودی سرشار از انرژی می باشید . هر چند گاهی چنین احساسی را ندارید ولی در واقع گاهی کاملاً در نقطه مقابل پر از انرژی بودن می باشید . به هر حال همین حالا هم منبع پایان ناپذیری از انرژی درون توست و این انرژی درونی تو را کنترل می کند . به هر چیز فکر کنی تعیین کننده ی احساس و تجربه ی آن لحظه تو است . عادت های فکری تو بر مراکز مختلف انرژی در درون و در اطراف بدن تو اثر می گذارد . به عبارت دیگر اموری که تو بیشتر به طور متمرکز به آنها فکر می کنی ، پول،معنویت ، روابط انسانی ، و چیزهایی دیگر بر مراکز انرژی تو اثر می گذارد . این مراکز انرژی شبیه پروانه هایی عمل می کنند که پره های آنها روی هم قرار می گیرد و هم پوشانی دارند ما آنها را «چاکرا» می نامیم . که در زبان باستانی سانسکریت به معنای «چرخ» است.

هر چند در بدن چاکراهای بسیاری وجود دارد اما روانشناسان و شفادهندگان معمولاً فقط به چاکراهای اصلی می پردازند . این چاکراها هر کدام در نزدیکی یکی از غده های ترشح کننده ی هورمون ها قرار دارند . آنها انرژی حیاتی را وارد بدن ما می کنند تا حیات ادامه پیدا کند (که به آن «کی»، «چی» و «پرانا» هم گفته می شود).آنها مانند دروازه های بازی پین بال هستند که توپ ها را در محوطه ی بازی به حرکت در می آورند .

این انرژی حیاتی منشا الهی دارد و باعث می شود ما به تمام خرد یا آگاهی های معنوی دست یابیم . چاکراهای شما به طور مداوم انرژی را دریافت و آزاد می کند . اگر افکاری منفی داشته باشی ، چاکراها با انرژی سنگین مواجه و تیره آلوده می شوند . چاکراهای آلوده نمی توانند به طور کامل انرژی را به جریان بیاندازند ، در نتیجه شما احساس بی حالی و کندی و عدم تعادل می کنید ، همچنین از توانایی های طبیعی روانی خود هم نمی توانی استفاده کنی.

درباره ی هر «موضوعی» که فکر کنی، معمولاً چاکرایی مربوط به آن هم داری . چاکراها مرتبط با افکار مربوط به پول و کسب و کار، روابط انسانی ، آینده ، تمایلات و عادت های روزمره و هدف ها و آرمان ها هستند. اگر تمام افکار خود را بر عشق و ایمان قرار دهی ، این چاکراها در وضعیت عالی و سالم عمل می کنند .

انرژی و هستی شما به آرامی و نرمی در جریان می افتد و هماهنگی و سعادت را تجربه می کنید به هر حال کدام از ما احتمال دارد که گاهی در زندگی دچار نگرانی یاوسواس های فکری شویم . افکار ناشی از ترس بر چاکراهای آلوده مربوط به موضوعی که درباره آن فکر می کنی  اثر می گذارد . آن چاکرا آلوده و مچاله و آماسیده می شود . به دنبال آن احساس خستگی شدید یا بی حوصلگی می کنی، بدون آن که دلیل آن بدانید.

چاکراها بر توان شهودی ما هم اثر می گذارند با چاکرایی پاک و متعادل به راحتی می توانید اطلاعاتی درباره ی آینده و افراد دیگر به دست آورید و آوای خداوند و فرشتگان را بشنوید

منبع: http://www.bineshmavara.com


روح عشق     پنج شنبه, ‏1391/04/29 ‏11:43:17
چاکرا واژه‌ای سانسکریت به معنی چرخ است و به حلقه‌های مختلف انرژی در بدن اثیری ما اطلاق می‌گردد.نوع رفتار ما میتواند در انسداد یا عدم انسدادچاکراها نقش عمده داشته باشد...پس اول باید یاد بگیریم که انرژی منفی تولید نکنیم.تا مجبور به درو کردن محصولی که کاشته ایم نشویم....
هرگونه دروغ یا تهمت عدم تمکین قانون ومقررات اجتماعی و دلسوزی بیمورد وهرگونه  رفتار ناشایست باعث ایجاد انرژی منفی وایجاد گرفتگی ها در بدن انرژی میگردد.
تمرین معنوی 2(بخشایش)               http://www.kianavahdati.com/documentView.aspx?type=55&id=-2147483646
بی خطرترین وکاراترین تمرین موجود جهت باز گشایی چاکرای قلب جهت بخشش خود ودیگران و امادگی جهت پذیرش عشق الهی است...
بعد از مدتی که این تمرین را انجام دادید از تاثیر آن تعجب خواهید کرد....چون خواهید دید اگر از کسی به هردلیلی بدتان میآمد یا کینه ای داشتید دیگر این حس را ندارید.
این تمرین برای همسرانی که با عدم صداقت با هم زندگی میکنند بسیار مناسب است ومیتواند تحولی در این جهت به وجود بیاورد.
الف ...ب....معنویت و ورود به دنیای معنوی بخشش است .....پس کسانی که میخواهند دنباله این تمرینها را داشته باشند حتما این تمرین را انجام دهند.

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو