کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
مرا ببخش ... زمن مپرس چرا ، چگونه ؟ تا کی این چنین بی قرار و نا آرام ؟ دلی که بینوای تو...

جزئیات بیشتر...
شوق پروانگی...
من که در پیله ی بی شیله ی خویش شوق پروانگی از یادم...

جزئیات بیشتر...


6.اسرارهفت چاکرا(چاکرای ششم)
« 6389 بازدید »

شرح: روح عشق     دوشنبه, ‏1391/04/26 ‏13:36:44
ششمین کالبد ؛ کالبد کیهانی ...وششمین چاکرا آجنا است...تجربه بودن  در ششمین کالبد حالا گم شدن است.درپنجمین سطح من از بین رفته واحساس بودن  به مجرد اینکه از پنجمین بگذرید ...میرود.
هیچ کجا احساس "من" یا "هستم "وجود ندارد. فقط انکه هست باقی میماند. بدین ترتیب واقیعت ؛وجود وآگاهی به ادراک میرسند...ولی در اینجا آگاهی از "من" مبرا است.دیگر آگاهی "من" نیست .فقط آگاهی است؛دیگر وجود من نیست بلکه وجود مطلق هست.
برخی از جوینده ها پس از رسیدن به کالبد کیهانی از حرکت باز میمانند....زمانی که "من "نیستم فقط براهمن وجود دارد.حالا چه چیز باقی مانده که بجوییم...هیچ چیز نمانده که جستجو شود.همه چیز به دست آمده است.براهمن یعنی همه چیز کسی که در این مرحله قرار میگیرد میگوید :براهمن نهایت حقیقت است؛ براهمن واقعیت کیهانی است.هیچ چیز بعد از آن وجود ندارد.
در اینجا امکان توقف وجود دارد وجویندگان برای میلیونها تولد در این مرحله متوقف میمانند.لذا کسی که به درک براهما رسیده در اینجا گیر میکند وجلوتر نمیرود.عبور از اینجا بسیار سخت است....چون چیزی برای عبور وجود ندارد.همه چیز پوشش داده شده است. شخص به فضایی برای گذشتن نیاز ندارد.اگر بخواهم از این اتاق خارج شوم باید جای دیگری باشد تا به آنجا بروم...
ولی اتاق حالا بسیار عظیم شده است ...بسیار بی سروته...بسیار بینهایت...بسیارنامحدود ؛طوری که جهتی وجود ندارد که بتوان به آن سو رفت.لذا به کدام سو برویم که بجوییم.....هیچ چیز نمانده  تا پیدا شود ...همه چیز پوشش داده شده است.لذا ممکن است سفر ؛برای تولدهای نامحدودی به تعویق بیفتد.

تا کالبد پنجم ؛ تحقیق با روشی بسیار علمی پیشرفت میکند؛همه چیز قابل توضیح است...در سطح ششم همه؛افق شروع به محو شدن میکند ؛هر چیزی بیمعنی به نظر میرسد.هنوز اشارات میتوانند ارائه شوند ولی در نهایت انگشت اشاره کننده میشکندواشارات هم همینطور؛چندان زیاد نیستند ؛چون هستی خود شخص حذف شده است...لذا براهمن از طریق کالبد ششم وچاکرای ششم شناخته میشود.
پس آنها که براهمن را میجویند بر آجنا که میان چشمان است ؛مراقبه میکنند.این چاکرا مرتبط با کالبد کیهانی است...آنان که بطور کامل بروی این چاکرا کار میکنند..گستره نامحدود بیکرانی را که شاهد آن هستند؛چشم سوم مینامند.انها میتوانند از چشم سوم ؛عوالم بیکران کیهانی را نظاره کنند.
(اوشو)
چاکرای چشم سوم یاششم یا آجنا مابین دوابرو قرار دارد . دارای رنگ نیلی است ...تخیلات بیش از حد آنرا فوق العاده ضعیف میکند. گفتگوی درونی انرژی زیادی از این چاکرا دفع کرده ومانع دید شهودی چشم سوم میشود. امور جنسی زیاد میتواند این چاکرا را دچار ضعف کند.چاکرای دوم وششم به هم مربوط هستند....کار کردن بیرویه با چاکرای ششم میتواند باعث ضعف چاکرای دوم شود وبالعکس

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو