کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
دلم که به نگاه تو ماند ، حال و روز لحظه همین است ... مرا ببخش ... زمن مپرس چرا ، چگونه ...

جزئیات بیشتر...
دسته گل به آب دادن
مردی در دهکده ای مسکن داشت که به بدقدمی و شومی شهرت داشت . روزی...

جزئیات بیشتر...


7.اسرار هفت چاکرا(چاکرای هفتم)
« 6344 بازدید »

شرح: روح عشق     دوشنبه, ‏1391/04/26 ‏13:36:44
سطح هفتم عبارت است از کالبد نیروانی...که چاکرای آن ساهاسرا است ....در رابطه با این چاکرا هیچ چیز نمیتوان گفت...ما فقط میتوانیم تا سطح ششم به صحبت ادامه دهیم-آن هم با مشکلات زیاد.بسیاری از انها هم اشتباه از آب در میآیند.
هنوز یک سفر باقی مانده است...سفر به سوی عدم هستی ؛وجود فقط نیمی از داستان است؛عدم وجود هم هست...نور هست ولی در سوی دیگر تاریکی هم هست...زندگی یک بخش است ولی مرگ هم وجود دارد...وقتی هستی با همه تمامیت خود وعدم هستی باهمه تمامیت خود شناخته شود ..انوقت کل را میشناسیم .
نیروانا خلائی است که از طریق آن از هستی به درون عدم هستی میپریم...در کالبد کیهانی هنوز مواردی ناشناخته مانده است که انها هم باید شناخته شوند.انچه بوده وآنچه نبوده ؛کاملا محو شده اند.بنابراین سطح هفتم در یک مفهوم مرگ نهایی است.
انچه من بودخاموش است ؛ آنچه هستم بود خاموش است.ولی حالا دوباره به هستی برمیگردیم ؛اینبار با یکی شدن با کل حالا ما برهمن هستیم ؛این نیز باید ترک شود.کسی که آماده انجام آخرین پرش است؛وجود ونیز عدم وجود را میشناسد.
بنابراین اینها کالبدها وچاکراهای هفت گانه هستند.وتمامی مفاهیم به اندازه تمامی موانع ؛درون آن جای دارند؛
هیچ مانعی در خارج وجود ندارد.بنابراین دلیلی برای کنکاش خارج وجود ندارد.اگر اقدام به درخواست یا اطلاع گرفتن از دیگری کرده اید...گدایی نکنید.فهمیدن یک چیزاست؛گدایی کردن چیز دیگر ...این باید شما را درمشکلی بزرگتر بیندازد؛بیقرارتان کند ومسائلی جدید در شما مطرح کند...تا اینکه در مسیر جدیدی از کشف قرار بگیرید.
پس پیش بروید تا دریابید ...وتحقیق کنید ...شما تنها جوینده نیستید ؛عده زیاد دیگری هم هستند...بسیاری جستجو کرده اند؛بسیاری دست یافته اند. تلاش کنید تا به دست آرید...این تلاش شماست که شما را به آخر میرساند.همینطور که به درون خود نفوذ میکنید جنبه های دوگانه هر چاکرا را در میابید.
همانطور که گفتم یکی به صورت طبیعی به شما داده شده است ودیگری را باید کشف کنید.عصبانیت به شما داده شده بخشش را باید پیدا کنید.میل جنسی به شما داده شده ؛برهما چاریا را گسترش دهید..رویاها را شما دارید؛ دیدن باید رشد یابد.
جستجویتان برای جنبه متضاد تا چاکرای چهارم ادامه میابد.از کالبد پنجم ؛جستجو برای آنچه تقسیم نشدنی است آغاز میشود؛برای آنچه دوگانه نیست . سعی کنید به جستجویتان برای چیزی ادامه دهید که با آنچه در سطح پنجم به شما روی آورده ؛متفاوت است.
وقتی که فیض را یافتید ؛بکوشید که انچه را در ورای فیض قرار دارد بیابید. ودرک کنید .در ششمین سطح براهمن را به دست میآورید...ولی از خود بپرسید چه چیزی دیگری ورای براهمن وجود دارد....تا روزی به کالبد هفتم گام بگذارید...جایی که هستی وعدم هستی ؛نور وتاریکی؛زندگی ومرگ؛با هم واقع میشوند.این حالت اکتساب بی نهایت است    وهیچ وسیله ای برای بیان این حالت وجود ندارد.
تلاش برای یکپارچگی از کالبد پنجم آغاز میشود.همه موانع درون خودمان هستند...واز جنبه ای مفیدند.چون همین موانع وقتی تحول میابند به ابزاری برای پیشروی بدل میشوند.
تخته سنگی راه را مسدود کرده است .از ان بگذرید ودرک کنید ...در این مسیر بر عصبانیت غلبه کنید ..از آن عبورکنید وبه بخشش برسید؛که در سطحی متفاوت وجود دارد.از میل جنسی رد شوید وبرهما چاریا را که در سطحی کاملا متفاوت است را بدست بیاورید.آنوقت از میل جنسی وعصبانیت ممنون میشوید که نردبان ترقی شما شده اند.
هر سنگی در مسیر ؛به همان اندازه که میتواند مانع باشد؛میتواند واسطه فیض باشد.چگونگی آن کاملا به کاری که با ان میکنید بستگی دارد.
یک مسئله معین است ...با سنگ به مبارزه نپردازید.اگر با سنگ بجنگید ؛مسیرتان را مسدود میکند. چون هر جا بجنگیم متوقف میشویم.از طریق انچه به شماداده شده ؛خصوصیتی را که بایدبه دست بیاورید؛کسب میکنید.این نقطه شروع است...
(اوشو)
چاکرای هفتم بروی فرق سر واقع است دارای رنگ بنفش است...چاکرای هفتم مستقیما به مبداء وصل است ..در بعضی از افراد رنگ این چاکرا مبدل به رنگ طلایی شده که نهایت اتصال به خداوند را نشان میدهد.هرگونه بی اعتقادی به وجود خداوند میتواند این چاکرا را ضعیف کند...اشخاصی که فکر میکنند نیازی به درون نگری ندارند از ضعف دوچاکرای شش و هفت رنج میبرند ...ضعفهای این دو چاکرا میتواند علاوه بربیماری سرطان انسان را به بیماری آلزایمر...میگرن ودردهای عصبی دیگردچار کند.

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو