کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
هم اکنون دگر چگونه ، با که بتوان گفت ؟ ! که در ظلمت سکوت در غربت حجیم فقدان آن...

جزئیات بیشتر...
تابه‌ی من کوچک است!!!
دو مرد در کنار دریاچه‌ای مشغول ماهیگیری بودند. یکی از آنها ماهیگیر...

جزئیات بیشتر...


هوشیاری آب
« 10994 بازدید »


تصویر
شرح: "اموتو" تحقیقات گسترده ای درباره تاثیر کلام، عقاید و احساسات بر مولکول های آب انجام داده است. آزمایشات وی بالغ بر 10.000 نمونه می باشد. نتایج آزمایشات نشان می دهد که کریستال آب با توجه به احساسات و افکار انسان شکل های مختلفی پیدا می کند. او مشاهده کرد که تغییرات در اشکال کریستال های آب تحت تاثیرات گوناگون بسیار جالب است.

"ماسارو اموتو"  پس از تحقیقات چند ساله خود در این زمینه، کتاب "پیام آب" (Messages From Water) را در دو جلد به رشته تحریر درآورد. به همراه این کتاب فیلمی با نام "آب همه چیز را می داند" نیز تهیه شده است. (این کتاب ها را خانم نفیسه معتکف به فارسی ترجمه کرده است)

نمونه های کریستال های آب رابعد و قبل از تاثیر کلام و احساسات، در قسمت تصاویر دیدنی می توانید ببینید.حافظه آب

تحقیقات "ژاک بنه ویست" (Jacques Benevist) متخصص آلرژی فرانسوی نشان می دهد که آب دارای "حافظه" است و می تواند اطلاعات را ذخیره و منتقل کند. "بنه ویست" اساس توانایی ذخیره اطلاعات را در این واقعیت می داند که مولکول های آب می توانند در هر ثانیه چندین میلیون شکل مختلف به خود بگیرند؛ از جمله می توانند به شکل مارپیچی، حلزونی در آیند که مداری الکترومغناطیسی متشکل از پروتون ها  بر روی اتم های اکسیژن می سازد.

این ویژگی ها سبب شده است که آب یکی از واسطه های مناسب برای انتقال اثر زیست روان جنبشی (Bio - Psychokinesia  تاثیر گذاری روانی بر روی موجودات زنده) باشد. این مسئله در دهه 1960 در مطالعات درمان گر مجارستانی " اسکار استبانی" (Oscar Estebany) نشان داده شده است. وی در آزمایشی با نیروی قصد و نیت نه تنها توانست اثر زیان بار محلول آب نمک را بر روی گیاهان از بین ببرد بلکه باعث رشد قابل توجه آنها نیز شد.

(* برای اطلاعات بیشتر به کتاب پدیده های انرژی زایی و ردیابی نشانه های روح زایی، مجری طرح: مرکز تحقیقات و مطالعات انرژی زایی و روح زایی، نشر حم، 1382 مراجعه نمایید.*)

 

می دانیم که 70 درصد بدن ما را آب تشکیل می دهد و همچنین 70 درصد کره ی زمین نیز از آب تشکیل شده است... این آب زنده است و پیام های ذهنی ما را دریافت می کند و عکس العمل نشان می دهد. ما چه باور کنیم و چه باور نکنیم افکار، احساسات، نیات و قصدهای مان خودآگاهی ما می باشند و بر کالبد جسمانی و حالات روانی ، و بر شرایط زندگی ما و دیگران تاثیر گذارند.منبع:http://www.aoum.persianblog.ir/1384_8_14_aoum_archive


تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو