کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
موسیقی یعنی اندیشه، یعنی هستی را باید کردن، یعنی صدای باران را آهنگ زندگی کردن، موسیقی یعنی در...

جزئیات بیشتر...
مدل های دیدنی و خنده دار موی مردانه2
...

جزئیات بیشتر...


کراک(Crack) و راه های شناخت
این افیون مخرب چیست؟

« 3607 بازدید »


تصویر
شرح: کراک (Crack) ماده ایست محرک که از تصفیه کوکائین به دست میاد و به اشکال مختلف مصرف میشود اما کراکی که در ایران وجود دارد از مشتقات هروئین است! البته در صورتی که بصورت علمی تولید شود! کراک ماده‌ای بی‌بوست، و مصرف آن خیلی راحت تر از تریاک و یا هروئین است.

ثرات مخرب مصرف کراک :
اعتیاد به کراک باعث از بین رفتن درد، استرس، اضطراب و احساس سرخوشى و همینطور تحرک زیاد میشود؛ افرادی که به این ماده اعتیاد پیدا میکنند بعد از مدتی اثرات کراک در آنها همچنین اثرات دیگری که مصرف بلند مدت این ماده بجا میگذارد اینهاست:
از بین رفتن اشتها، کاهش شدید وزن، شکنندگى پوست، پیرى زودرس، افزایش فشار خون و ترشح هیستامین که باعث خارش در فرد میشه، کراک شدیدا باعث خواب آلودگی یا به قول معروف "چرت" میشود؛ مصرف این ماده اگر بصورت کوتاه مدت ولی مداوم باشد اثرات مخرب جبران ناپذیری روی بدن فرد مصرف کننده میگذارد مثل : عفونت اعضای داخلی بدن، پوسیدگی دندانها، سرطان حنجره و ریه و نابودی کبد.
بطور کلی تمام اجزائیکه تحت تاثیر مستقیم کراک هستند ذره ذره نابود شده و می پوسند ؛ در بعضی افراد معتاد به کراک، عفونت به حدی است که اجزای بدنشان از هم جدا می شود و گوشت بدن دچار عفونت می گردد و به قول معروف "کرم" میزند؛ حتما شنیده اید بعضی از معتادین به کراک وقتی میمیرند آنها را غسل نمیدهند چون هنگام شستشو اجزای بدنشان از هم جدا میشود ؛ نمیدانم این مساله تا چه حد درست است اما شنیده ام مصرف چهار روز کراک باعث مى‌شود که تاثیراتش به مدت چند سال در بدن باقى بماند و موجب اختلالات حرکتی و تضعیف حس بینایى و لامسه بشود.

اثرات کوتاه مدت مصرف کراک :
معمولا بعد از مصرف کراک، احساس افزایش انرژی و سرخوشی زیاد به انسان دست میدهد، ضربان قلب بالا میرود، درجه حرارت بدن زیاد میشود، فشار خون افزایش پیدا میکند، همینطور رنگ پریدگی، کاهش شدید اشتها و لرزش به خصوص در دست ها بوجود میاید، اما این ماده تاثیر خیلی بدی روی چشمها دارد تا جائیکه در بعضی موارد به انحراف مردمک یا "لوچی کاذب" منجر میشود.

اثرات دراز مدت مصرف کراک :
کاهش شدید وزن بدن، یبوست، بی خوابی شبانه، ضعف جنسی، رنگ پریدگی، تعریق شدید، سردرد، لرزش دست ها، پریدن عضلات، آب ریزش دائمی بینی، اضطراب و بیقراری شدید، گیجی، رفتار تهاجمی، افسردگی و حتی تمایل به خودکشی از اثرات بلند مدت مصرف این ماده است.

تاثیر مصرف کراک روی فرد :
توجه داشته باشید که مصرف حتی یک بار کراک اعتیاد آور است!
کراک بر خلاف هروئین، تریاک، حشیش و� بدون بو می باشد و مصرف آن خیلی ساده است و به وسایل زیادی نیاز ندارد و در طی چند دقیقه قابل مصرف است! بنابر این جاسازی آن خیلی ساده است و پیدا کردن آن برای خانواده‌ها چندان راحت نیست؛ چیزی شبیه یه تکه گچ از دیوار کنده ‌شده که توجه هیچکس را بخود جلب نمی‌کند!

نشانه های فرد معتاد به کراک :
بعد از تمام شدن آثار نشئگی اثرات زیر ظاهر میشود :
نگرانی و بیقراری شدید برای تهیه دوباره کراک، سر درد وافسردگی شدید، از بین رفتن شدید انرژی بدنی و بی اشتهایی، داشتن حس نفرت نسبت به خود

عوارض اجتماعی مصرف کراک :
معمولا افراد معتاد (به هر نوع ماده مخدر)، مواد را از راههای خلاف تهیه میکنند اما دراین مورد (مصرف کراک) فرد به دلیل توهمات زیاد و حالت هذیانی، حتی دست به کارهایی مثل دزدی و گدایی میزند و بکلی گذشته اش را فراموش میکند در حالی که ممکن است فردی بسیار آبرومند و متشخص بوده باشد !!!

تهیه کننده سند: ashkyar

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو