کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
موسیقی یعنی اندیشه، یعنی هستی را باید کردن، یعنی صدای باران را آهنگ زندگی کردن، موسیقی یعنی در...

جزئیات بیشتر...
چگونه در حالیکه پشت کامپیوتر خود نشسته ایم نرمش کنیم؟
1) بصورت صحیح و درست پشت یک میز کار یا اداری بنشینید. کمر خود را صاف...

جزئیات بیشتر...


نخستین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران در سال 1389 به رهبری شهرداد روحانی
« 3659 بازدید »


توضیحات: گزارش تصویری از تمرین شهرداد روحانی و ار کستر سمفونیک تهران

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسیقی ایران، شهرداد روحانی پس از آنکه بامداد روز یکشنبه از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) وارد ایران شد، با استراحتی کوتاه، برنامه‌های ارکستر سمفونیک را پیگیری کرد و بدون هیچ وقفه‌ای صبح امروز تمرین را آغاز کرد.
در این تمرین که اعضای ارکستر سمفونیک با چهره‌هایی بشاش و خندان حضور داشتند، بخش‌هایی از اپرای کارمن اثر ژرژ بیزه و «پرنده آتشین» از ساخته‌های ایگور استراوینسکی را تمرین کردند. به اذعان سرگروه‌های نوازندگان ارکستر سمفونیک، با حضور رهبر جدید، روحیه تازه‌ای در ارکستر سمفونیک دمیده شده است که در نتیجه نوازندگان با انرژی بالا به تمرین پرداختند.
شهرداد روحانی پس از تمرین با ارکستر سمفونیک تهران به خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی موسیقی ایران گفت: طبیعتا کمبودهایی در ارکستر وجود دارد که راجع به آن صحبت‌ شده و به زودی برطرف خواهد شد، اما من مشکل اساسی در ارکستر ندیدم. در نخستین تمرین، همه‌چیز خوب و سریع انجام شد و همکاری بسیار صمیمانه‌ای از سوی انجمن موسیقی ایران صورت گرفت و من فکر می‌کنم تا چند روز آینده کمبودها برطرف شود و تمرین‌های بسیار خوبی در پیش داشته باشیم.
نخستین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران در سال 1389 به رهبری شهرداد روحانی از 5 تا 7 خردادماه برگزار می‌شود
دسته: هنر

تهیه کننده سند: Maziar

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو