کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
خدایا؛ اون عشق بزرگی که من دنبالش بودم اون اتفاق عظیمی که مطمئن بودم باید بیفته تا زندگیم زیر...

جزئیات بیشتر...
شاهکارهای مهرداد جمشیدی3
...

جزئیات بیشتر...


رز رنگین کمان
« 4870 بازدید »


"رز رنگین کمان" واقعا مانند رنگین کمان است.این گلها توسط یک باغبان هلندی  به نام پیتر وان ورکن (Peter Van de Werken ) پرورش می‌یابند. او صاحب یک شرکت پرورش گل در جنوب هلند است.

رز رنگین کمان مانند دیگر گل‌های رز طبیعی زیباست. پرورش این گل‌ها کار بسیار سختی است. چرا که باید ساقه این گل‌های زیبا را در حالی که رشد می‌کنند در رنگ‌های مخصوص به مدت معینی قرار داد با این روش؛ رنگ توسط گلبرگ‌ها جذب می‌شود. به طور کلی این کار زیر نظر مهندسان و طراحان کشاورزی صورت می‌گیرد.

البته  همه مراحل تولید و پرورش رز رنگین کمان ارائه نشده و  نکات اصلی تولید آن جزو اسرار است. این گل‌ها در حال حاضر، بازار خوب و پر فروشی دارند.

رز رنگین کمان به عنوان یک هدیه عالی در جشن‌های عروسی، نامزدی، تولد و... داده می‌شود. قیمت این رزهای رنگین کمان بالا است. 5 شاخه  گل رنگین کمان حدود 55 دلار و دسته 12 شاخه‌ایی آن حدود 325 دلار است.

شرکت آقای پیتر روزانه بیش از ٢ میلیون شاخه گل به ارزش ٢ میلیون یورو از هلند به سراسر جهان صادر می‌کند و در روزهای خاص نظیر  جشن‌های ملی و مردمی این تعداد به بیش از ٢ برابر خود می‌رسد

تهیه کننده سند:negin
دسته: گیاهان

تهیه کننده سند: نگین

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو