کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
هیچ تجربه ای برای یک آفتابگردان، تلخ تر از هرزگی آفتاب نیست. خسته ام از روزهایی که بدنبال...

جزئیات بیشتر...
به سمت توده یخ
...

جزئیات بیشتر...


تکنیک تصویر سازی سیمونتون
« 5427 بازدید »

شرح: مردی 61 ساله به نام فرانک ، پس از معایناتی فهمید ، گرفتار نوعی سرطان گلوی وخیم شده است که از 5 % هم کمتر احتمال بهبود آن میرفت . از اقبال بلند او از دکتر سایمونتون ، متخصص تشعشعات و رئیس بخش پزشکی مرکز تحقیقات و مشاوره سرطان در داگلاس تگزاس درخواست شد که در درمان او شرکت کند . اولین خواسته دکتر این بود که فرانک خود نیز در درمان بیماری اش شرکت کند . به او پاره ای "متون استراحت" و ایجاد تصاویر ذهنی که او وهمکارانش ابداع کرده بودند آموخت .
از آن زمان به بعد ، هر روز در 3 نوبت فرانک تصور می کرد که در حال بمباران کردن سلولهای او هستند. همچنین تصور می کرد که سلولهای سرطانی او ضعیفتر و مغشوش تر از سایر سلولهای عادی بدن اویند و بنابراین قادر نیستند آسیبی را که می بینند ، ترمیم کنند ، سپس در خیال ، گلبولهای سفید خون ، این سربازان غیور دستگاه ایمنی بدن را مجسم کرد که یورش می آورند و بر سلولهای محتضر و مرده سرطان ، حمله میکنند و آنها را به کلیه و کبد ، حمل می کنند تا به تندی از بدن خارج شوند .
نتایج بسیار شگفت انگیز و به مراتب بیش از آن حدی بود که معمولا" در مواردی رخ می دهد که بیمار فقط با اشعه تحت درمان قرار می گیرد و خود نمیداند چه اتفاقی می افتد .
این گونه درمان معجزه کرد ، فرانک دچار هیچ یک از عارضه های جنبی و منفی درمان نشد و بتدریج وزن و قوای از دست رفته را دوباره بدست آورد و در عرض 2 ماه تمام علائم سرطان از بین رفت . دکتر معتقد بود که بهبود اعجاب آور فرانک بیش از هر چیز مدیون تمرینهای تصویر سازی روزانه اش بود .
در برنامه های بعد ،دکتر این تکنیکها را به 159بیمار دیگر آموخت ، معمولا" استقامت در برابر سرطان برای چنین بیمارانی 12 ماه تخمین زده شده است . 4 سال بعد 63 تن از بیماران هنوز زنده بودند . از میان آنها 14 نفر اصلا" نشانی از بیماری نداشتند . سرطان 12 نفر در حال تحلیل رفتن بود و در 17 تن همچنان ماندگار .
متوسط بقای استقامت گروه 4/24 ماه شد که دو برابر میزان معمول بود.
                                                                             منبع : کتاب " جهان هولوگرافیک " مایکل تالبوت ترجمه داریوش  مهرجویی
دسته: مهارتهای زندگی

تهیه کننده سند: anvar

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو