کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
وقتی هوا خیس می شود دلم بهانه ی تو را می گیرد و گونه هایم ؛ بوی خاک باران زده می دهند...

جزئیات بیشتر...
فقط یک شعر برای اعتبار یک شاعر کافی‌ است این همان شعری از فروغ فرخزاد است که نام وی را از لیست
بر روی ما نگاه خدا خنده می زند، هر چند ره به ساحل لطفش...

جزئیات بیشتر...


شرق اندوه
« 5599 بازدید »


تصویر روی جلد
رهبر گروه: کیوان ساکت
نوازندگان: کیوان ساکت : تار
امید نیک بین : پیانو
نوید مصطفی پور : ویلن
بهنام ابوالقاسم : پیانو
درشن آنند :طبلا

تصویر رهبر گروه

تصویر گروه
شرح: موسیقی تلفیقی عنوانی است که تعاریف مختلفی برایش در نظر می گیرند . به این نکته اشاره می کنیم که اگر علاقمند به شنیدن قطعات زیبایی از ویوالدی ، شوپن ، و باخ با تار کیوان ساکت هستید شنیدن این اثر زیبا را از دست ندهید . این اثر شامل دو روی کاملا متفاوت ملهم از موسیقی شرق و غرب است . در روی اول این آلبوم اثری از کیوان ساکت به همراه یک اثر از امید نیک بین موجود است . در این روی آلبوم قطعه ی افسوس از کیوان ساکت به غایت شنیدنی و تاثیر گذار است .روی دوم این اثر شامل قطعاتی از دنیای موسیقی غرب است که با تنظیمی مناسب توسط ساز ایرانی تار به اجرا در آمده است . ساکت را در این اثر ، ویلن نوید مصطفی پور ، پیانو نوازی بهنام ابوالقاسم و درشن آنند بابت نوازندگی طبلا همراهی کرده اند . این اثر در زمستان 82 منتشر شد. ساکت در معرفی آلبوم گفته است:
« در آخرین روزهای تدارک نشر این اثر ، داغی همیشه در یاد به جانها نشست و بم ، به همراه ارگ شکوهمند سه هزارساله اش در خود فرو ریخت . بنابراین ، مناسب ترین نام را از زنده یاد سهراب سپهری به وام گرفتم و« شرق اندوه » را به همراهه آبرنگی از مجموعه در خاک وطن اثر امیرهوشنگ اردلان به عنوان پیکر پوش و شناسنامه برای این اثر برگزیدم.»

***


تهیه کننده سند: کوشا

نظرات بازدید کنندگان (1 نظر)    

آپارتمان A4A: طراحی سئو