کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
انتظار من از لحظه های امشب و هر شب به وسعت لحظه های رسیدن، بار رحیل بسته است ! آری دگر این...

جزئیات بیشتر...
تقدیم به دوستداران کیانا (2)
به مناسبت تولد کیانا...

جزئیات بیشتر...


چرخ زندگی
« 5168 بازدید »


تصویر
موضوع: زندگی پس از مرگ - جنبه های روانشناسی
نویسنده: الیزابت کوبلر راس
مترجم: فرناز فرود
ناشر: کلک آزادگان
سال انتشار: 1381
سایر آثار نویسنده: « زندگی پس از مرگ»، « راه بی پایان »
معرفی کتاب: در این کتاب نویسنده ضمن اینکه به شرح حال زندگی خود می پردازد برای نخستین بار با شهامت به جهانیان ندا می دهد «باید تا زمان بدرود زندگی کنیم» و سپس گامی جسورانه تر برمی دارد و بی پروا اعلام می دارد «اصلاَ مرگی وجود ندارد» .
از نظر وی مرگ میتواند یکی از والاترین تجربه ها باشد و آن هنگام که همهً کارهایی را که برای انجام آنها به زمین فرستاده شده ایم به پایان برسانیم اجازه مییابیم تا بدن خود را ترک کنیم بدنی که همچون پیله ای که پروانهً آتی را در بر می گیرد روح ما را زندانی کرده است . در موعد مقرر میتوانیم بدنمان را رها کنیم و از درد و رنج ، ترس و نگرانیها آزاد شویم آزاد همچون پروانه ای بسیار زیبا ، رو به سوی خدا ،به نزد خدا...
وی معتقد است که در زندگی هیچ تصادفی وجود ندارد و آنچه برای ما روی میدهد باید رخ می داد، همه در زندگی دچار سختی میشوند .
هرچه بیشتر سختی بکشید بیشتر می آموزیدوبیشتر رشد میکنید! هرچه بیشتر یاد میگیرید درسها نیز دشوارتر میشوند و هنگامی که درسهایتان را می آموزید درد ناپدید میشود.
همهً ما رسالتی در زندگی داریم و معنا و مفهوم زندگی در سهیم شدن و بخشیدن به دیگران نهفته است پس تنها چیزی که حقیقتاَ انسان را بهبود می بخشد عشق بی قید و شرط است.  
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو