کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
شاید، روزی اگر می آمدی ... لبخند آن زمزمه ی فراموش شده ی کمرنگ تصنیف بی آوازه ی...

جزئیات بیشتر...
دعوای خانوادگی
...

جزئیات بیشتر...


راز تولد
« 3418 بازدید »


تصویر
موضوع: داستان نروژی
نویسنده: یاستین گوردر
مترجم: مهرداد بازیاری
ناشر: نشر کیمیا
سال انتشار: چاپ پنجم 1385
سایر آثار نویسنده: «دنیای سوفی» « دختر پرتقالی » ، «زندگی کوتاه است » ، «مرد داستان فروش » ، «درون یک آیینه ، درون یک معما » ، «قصر قورباغه ها » ، « راز فال ورق» ، «سلام کسی اینجا نیست »
معرفی کتاب: در این کتاب یاستین گوردر مثل سایر آثارش درصدد تبیین پیچیدگی دستگاه آفرینش و به تصویر کشیدن زیباییهای زندگی است . او به زندگی انسان و مسؤلیت اودر قبال خالق خود ، به عنوان مخلوقی متفکر ، دیدی نو دارد و هر کسی را به تأمل و تفکر وا می دارد .
داستان از اینجا شروع می شود که پسر بچه ای برای خرید تقویم کریسمس به فروشگاه اسباب بازی فروشی می رود (تقویم های 24 خانه ای مخصوصی که طی 24 روز وقایع پیش از تولد حضرت مسیح وجزییات تولد او را با استفاده از تصاویر و داستان برای بچه ها تعریف می کنند )تقویمی که پسر انتخاب می کند جادویی است که توسط پیرمردی مرموز نوشته شده  و وقایع این 24 روز را تا روز تولد مسیح تعریف می کند ...
گوردر در جایی از کتاب می گوید : « خنده و گل هر دو از نعمت های آسمانی اند ، نعمت هایی که خداوند برای شادی انسانها  به مردمان روی زمین هدیه کرده و قابل سرایت و گسترش به همنوعان می باشند .
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو