کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
می رسد روزی که بی من روز ها را سر کنی می رسد روزی که مرگ عشق را باور...

جزئیات بیشتر...
بازتاب در آب
...

جزئیات بیشتر...


آتشی در دل
« 4077 بازدید »


تصویر
موضوع: زندگی معنوی
نویسنده: دیپاک چوپرا
مترجم: عبدالله ابتهاج
ناشر: انتشارات حریر
سال انتشار: 1384
سایر آثار نویسنده: « اکسیر » ، « جاده ی عشق » ، « شفای کوانتومی » « هفت قانون معنوی موفقیت » « چگونه خدا را بشناسیم »« غلبه بر عادتهای مزاحم »
معرفی کتاب: سؤالاتی سوزان که سبب ایجاد جرقه ای می شوند که از آن آتشی در دل افروخته میشود و آن آتش زندگی را سرشار از عشق و اشتیاق می کند. کشف لایه ی معنوی زندگی، که عشق و اشتیاق از آن می روید، راهی نو برای دیدن و بودن، نگرشی تازه...
معنویت راه جدیدی برای مشاهده ی زندگی است. تو بهار را نمی بینی، اما آیا می توانی وجودش را انکار کنی؟
هنگامی که پرندگان می خوانند، شکوفه ها بر درختان ظاهر می شوند، هنگامی که دلها می تپند و عشاق در باغ ها دست یکدیگر را می گیرند، آیا بهار در هوا نیست؟ جالب است که در آن ایام، در میان برف های شمال، خرس قطبی می داند که باید از خواب زمستانی بیدار شود .گلها می دانند که زمان شکوفه کردن است، بدون ترس از خشک شدن در سرما می شکفند، ملخ هایی که هفت سال زیر خاک مدفون بودند می دانند که زمان خروج آنها فرا رسیده است.
تب بهار ضرب آهنگی است که فقط در بهار پدید می آید. ضرب آهنگی که هر مخلوقی را وادار به تحرک می کند. ملخ، خرس قطبی، گل و پرنده همه ظاهرا جدا از همند، اما همه ی آنها همین ضرب آهنگ را در عالم خود احساس می کنند .حتی در ژرفای اقیانوس که نور آفتاب هرگز به آن جا نمی رسد، خرچنگ نعلی شکل می داند وقت آن فرا رسیده که صدها کیلومتر راه  را بسوی ساحل بپیماید و در یک شب مهتابی میلیونها خرچنگ همزمان در آن ساحل ظاهر می شوند، شگفت انگیز است.
جهان از سه راه نامرئی به هم پیوسته است :
1- همه چیز به هم پیوسته است.
2- همه چیز از چیز دیگری مراقبت می کند.
3- همه چیز با کل هستی در هماهنگی است.    
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان (2 نظر)    

آپارتمان A4A: طراحی سئو