کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
انتظار من از لحظه های امشب و هر شب به وسعت لحظه های رسیدن، بار رحیل بسته است ! آری دگر این...

جزئیات بیشتر...
امضای هر کس نشاندهنده چیست
اسرار امضا 1 - کسانی که به طرف عقربه های ساعت امضاء می‌کنند...

جزئیات بیشتر...


پیشگویی آسمانی(پیام سلستین)
« 10158 بازدید »


تصویر
موضوع: داستان های معنوی
نویسنده: جیمز ردفیلد
مترجم: ستاره آخوندی
ناشر: نشر آسیم
سال انتشار: چاپ دوازدهم1386
سایر آثار نویسنده: « بصیرت دهم » « بینش آسمانی » « راهنمای پیشگویی آسمانی»
معرفی کتاب: نیم قرن است که گونه ی جدیدی از آگاهی به دنیای بشریت گام نهاده، هشیاری نوینی که می توان آن را تعالی روحانی نامید. اگر این کتاب را بخوانید شاید خیلی زود دریابید که چه اتفاقی در شرف وقوع است و آن را درون خود احساس کنید.
این احساس با ادراکی ژرف از مسیر زندگی آغاز می شود، با آگاهی از وقایع اتفاقی که درست در لحظه مناسب رخ می دهند و افراد مناسب را سر راه ما قرار می دهند تا به طور ناگهانی زندگی ما را در مسیر تازه و مهمی قرار دهند. شاید ما بیش  از هر فرد دیگر در هر برهه به ادراک معنای والاتر این وقایع مرموز نائل شویم.
می دانیم که زندگی در واقع، یک تجلی روحانی شخصی و پر راز و رمز است که تا کنون هیچ علم، فلسفه یا مذهبی قادر به تشریح کامل آن نبوده است. همچنین می دانیم زمانی که به رخدادهای پیرامون خود پی بردیم و آموختیم که چگونه با چنین فرایندهای مرموزی برخورد کنیم و احتمال وقوع آنها را در زندگی افزایش دهیم، جامعه ی بشری با جهش بزرگی به سوی روش نوین زندگی گام برخواهد داشت، روشی که بهترین سنتهای ما را دریافته و فرهنگی پدید می آورد که همواره هدف تاریخ بوده است.  
اگر کتاب  شما را تحت تأثیر قرار داد، یافته های خود را به دیگران انتقال دهید، چرا که آگاهی نوین ما از همین طریق، یعنی به گونه ای شخصی و از راه سِـری نظرات مثبت روانشناختی در میان مردم گسترش می یابد.

بصیرت اول : ما انسانها بار دیگر در می یابیم که در جهانی عمیقاً رمز آلود زندگی می کنیم - جهانی مملو از تطابق های ناگهانی و رویدادهای همزمان از پیش مقدر .

بصیرت دوم : هنگامی که در میان ما افراد بیشتری از وجود این راز آگاه شدند ،  یک جهان بینی کاملاً تازه بوجود می آوریم – تعریف جدیدی از هستی بر پایه انرژی روحانی .

بصیرت سوم : ما درمی یابیم که همه چیز در اطرافمان و خمیره اصلی همه موجودات ، نوع خالصی از انرژی نامرئی الهی است ، که ما تدریجاً شروع به مشاهده و درک آن خواهیم نمود .

بصیرت چهارم : از این درونما می توان مشاهده کرد که بشر همواره احساس ناامنی و قطع ارتباط با این منبع انرژی روحانی را داشته و سعی کرده این انرژی را از طریق احاطه بر دیگران و گرفتن انرژی آنها تأمین کند – این کشمکش دلیل تمامی درگیری های بشر است .

بصیرت پنجم : تنها راه حل ، پایه ریزی رابطه شخصی مداوم با این انرژی روحانی درون است که منجر به یک دگرگونی عرفانی شده و احساس بی پایانی از عشق و انرژی را برای ما به ارمغان می آورد و با افزایش درک زیبایی ما را به سوی آن آگاهی برتر سوق می دهد  .

بصیرت ششم : با این آگاهی ، ما قادر خواهیم بود بر الگوی رفتاری دیرنه خود که همان روش تسلط و تصاحب انرژی دیگران است فائق آئیم و حقیقت وجودی خود و مأموریت زندگیمان را کشف کنیم – ما اینجاییم تا بشریت را در مسیر تکاملی خود به سمت مرحله تازه ای از حقیقت هستی یاری رسانیم .

بصیرت هفتم : با پیگیری این ماموریت ما به کشف دریافت ها و الهامات درونی هدایتگر خود نائل می شویم و اگر تنها تغییرات مثبت را در نظر بگیریم ، جریانی از رویدادهای همزمان درهای موفقیت در این ماموریت را خواهد گشود .

بصیرت هشتم : آن هنگام که تعداد کافی از ما در این جریان تکاملی قرار گرفتیم و همواره در حال دادن انرژی به اطرافیانمان برای ظهور خود برتر آنها هستیم – فرهنگ جدیدی بنا می کنیم که در آن جهان هستی به سوی درجات بالاتری از پویایی و احساس سیر خواهد کرد .

بصیرت نهم : از این طریق ، ما در سفر طولانی هستی که از انفجار بزرگ آغاز شده و تا مقصد نهایی حیات ادامه دارد شرکت خواهیم کرد تا نسل به نسل با پویاتر کردن جهان ، به بهشتی که عاقبت خواهیم دید پا گذاریم .

و بالاخره بصیرت دهم : در کتاب دیگری از همین نویسنده با همین نام به آن پرداخته شده است.
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو