کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
اکنون که رفته ای من مانده ام و فریادهایی چند ... از حرف هایی که باید بودن تو بود حکم...

جزئیات بیشتر...
برای داشتن پوستی زیبا گوجه فرنگی بخورید
همه ی افراد تمایل دارند پوست زیبا داشته باشند، اما گوجه فرنگی خام...

جزئیات بیشتر...


کوه پنجم
« 5664 بازدید »


تصویر
موضوع: داستان برزیلی
نویسنده: پائولو کوئیلو
مترجم: میترا میرشکار
ناشر: انتشارات افراز
سال انتشار: چاپ دوم 1382
سایر آثار نویسنده: خاطرات یک مغ، کیمیاگر ، بریدا ، عطیه ی برتر ، والکیری ها ، کنار رود پیدرا نشستم و گریستم ، مکتوب ،  کتاب راهنمای رزم آور نور ، دومین مکتوب ، پدر ها و پسر ها ، ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد ، شیطان و دوشیزه پریم ، چون رود جاری باش ، زهیر ، یازده دقیقه ، قاموس فرزانگی ، ساحره ی پرتوبلو، نامه های عاشقانه ی یک پیامبر
معرفی کتاب: پائولوکوئیلو می گوید :« هنگامی که چیزی می خواهی همه ی عالم دست به دست هم می دهند تا تو  به خواسته ات برسی. اما زندگی براساس تقدیر شامل مراحلی است که خارج از درک ماست ، مراحلی که هدف شان همیشه بازگرداندن ما به رویای شخصی مان می باشد ...»
الیاس بیست و سه ساله یکی از پیامبران قوم یهود ، از خانه اش می گریزد و با بیوه ای جوان و پسرش به شهر زیبای اکبر پناه می برد. در حالی که می کوشد خود را در دنیای پر از ظلم و بیداد حفظ کند ، اینک مجبور است مابین عشق و حس وظیفه شناسی اش یکی را برگزیند.
داستان کوه پنجم سرشار از پرسش های مخلوق از خالق خویش می باشد و درس هایی که از این کتاب می گیریم بسیار ارزشمند می باشند. این کتاب به ما می آموزد که چگونه ایمان و عشق می توانند بر درد و رنج غلبه کنند.
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو