کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
پدرم ای که احساس تو پاکترین احساس است...تو می نوازی برای عشق، برای احساس، برای زندگی، لطافت و پاکی...

جزئیات بیشتر...
روش ‌های رفع چین و چروک چهره
دیدن خطوط چین و چروک روی صورت در آینه شاید برای خیلی‌ ها منظره غم‌...

جزئیات بیشتر...


ندای درونی شما، راهی به سوی سعادت
« 4711 بازدید »


تصویر
موضوع: بیداری معنوی
نویسنده: وین دایر
مترجم: شهلا جعفرزاده
ناشر: نشر پورشاد
سایر آثار نویسنده: «نقاط ضعف شما » ، « وجود متعالی انسان » ، «باور کنید تاببینید » ، «مراقبه، روشی برای برقراری ارتباط آگاهانه با خداوند » ، « خود حقیقی شما » ، « معمار سرنوشت خود باشید » ، «برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد » ، «قدرت قصد و نیت » ، «قول، قول است»
معرفی کتاب: نویسنده در مقدمه ی کتاب آورده : نگارش این کتاب ماورای تصورات من بود. چندین ماه هر روز صبح حدود ساعت 4-3 صبح برمی خاستم، لحظاتی را به عبادت و راز و نیاز شخصی با خداوند می گذراندم و سپس مشغول نوشتن می شدم. قلم را روی کاغذ می گذاشتم و خود را رها می کردم تا کلمات از جهان نامرئی روحانی به قلبم و از قلبم بر صفحات کاغذ جاری شوند. در درون خود می دانم که این کلمات به من تعلق ندارند، من تنها وسیله ای بودم که این اندیشه ها بیان شوند.
در طول 35 سالی که که به عنوان نویسنده قلم زده ام، این شخصی ترین کتابی است که نوشته ام، مثال هایی آورده ام که شخصا تجربه کرده ام.
آوایی در تمام کائنات ما را همواره فرا می خواند که به یاد آوریم هدف ما از بودن در این جهان فانی چیست؟ این آوا همان ندای درونی است که در تک تک انسان ها وجود دارد. الهام به تفکر و تمرکز ما از راه های مختلف و گاه غیر منتظره پاسخ می گوید. شاید ندای درونی همان حسی است که فرد را فرا می خواند تا مطابق تقدیر، تصمیم بگیرد و حرکت کند. می توانیم رفتارهای روزمره مان را طوریبا این حس درونی هماهنگ کنیم که ندای درون را به خوبی در یابیم.

(متأسفانه غلط های تایپی زیادی در این چاپ کتاب به چشم می خورد، که از زیبایی آن می کاهد.)

در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو