کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
دلم که به نگاه تو ماند ، حال و روز لحظه همین است ... مرا ببخش ... زمن مپرس چرا ، چگونه ...

جزئیات بیشتر...
احمد عبادی
احمد عبادی (۱۲۸۳-۱۳۷۱) از استادان موسیقی ایرانی و نوازنده سه‌تار و...

جزئیات بیشتر...


قول، قول است
« 4164 بازدید »


تصویر
موضوع: سرگذشت نامه
نویسنده: وین دایر
مترجم: محمد رضا آل یاسین
ناشر: انتشارات هامون
سال انتشار: 1387
سایر آثار نویسنده: «نقاط ضعف شما » ، « وجود متعالی انسان » ، «باور کنید تاببینید » ، «مراقبه، روشی برای برقراری ارتباط آگاهانه با خداوند » ، « خود حقیقی شما » ، « معمار سرنوشت خود باشید » ، «برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد » ، «قدرت قصد و نیت » ، «ندای درونی شما، راهی به سوی سعادت »  
معرفی کتاب:
کتاب سرگذشت واقعی "ادواردا اوبارا" است که از سن 16 سالگی به اغما رفته است. او در آخرین گفت و گو با مادرش، گفت:" مامی، قول بده هرگز مرا ترک نکنی." و مادرش پاسخ داد:" عزیزم، مطمئن باش تو را ترک نمی کنم، قول می دهم و قول، قول است."
واکنون حدود 38 سال است که "ادواردا" در خوابی عمیق فرو رفته و مادرش" کی" با عشق و فدا کاری از او مراقبت می کند و در طول شبانه روز هر دو ساعت به او غذا می دهد.
او با روحیه ی تسلیم و آرامش، و در نهایت قدرت و ایمان با مشکلات و پیچیدگی ها ی زندگی روبه رو شد و با حیرت انگیزترین شکل ممکن بر آنها غلبه کرده است. کلمه ی ایثارگر کمترین عنوانی است که می توان به این مادر نسبت داد.
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو