کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
امروز میان این همه گریه ... فقط برای تو ... به شوق تو می نویسم . اگر که حال من اینست...

جزئیات بیشتر...
سنگ قبر هنرمندان معروف ایرانی 2
بر سر تربت ما چون گذری همتی خواه / که زیارتگه رندان جهان خواهد...

جزئیات بیشتر...


از جنس نور
« 3087 بازدید »


تصویر
موضوع: دگرگونی شخصی و بیداری
نویسنده: تام هاتمن
مترجم: فرناز فرود
ناشر: کلک آزادگان
سال انتشار: 1382
معرفی کتاب: این تکرار داستان هزاران باره ظهور و سقوط امپراطوری های تمدن انسانی ست که امپراطوری نوین امپریالیستی رابه طمع انداخته و به خاورمیانه کشانده است . با مطالعه این کتاب مبهوت خواهید شد که چگونه پیش گویی های منطقی هارتمن در همین زمان اندک چند ساله به وقوع پیوسته است .

کتاب با وضعیت کنونی جهان آغاز می شود: رشد جمعیت، افزایش بیماری های همه گیر، کاهش منابع انرژی و شواهدی که نشان می دهد به راستی در حال به پایان رساندن این منابع هستیم و جنگ هایی که متعاقب این کاهش منابع بوجود می آید.
بخش دوم کتاب "چرایی" گرفتار شدن ما را شرح می دهد. درک این چرایی به اعتقاد نویسنده، کلید نجات آینده ی ماست و در را به سوی راه حل های تازه ای می گشاید که پیش از این کارایی خود را اثبات کرده اند.
در بخش پایانی کتاب نویسنده با درک جدیدی که به ما داده مسائل را بررسی می کند تا ببینیم با آنها چه می توان کرد.با دنبال کردن مطالب، اعتماد به نفس واقع بینانه و دقیقی احساس می کنیم و متوجه می شویم که اگر کارها را به درستی انجام دهیم ، به راستی می توان به نتایج مطلوبی رسید.  

دن میلمن در باره این کتاب می گوید:"این کتاب همچون فانوسی در تاریکی می درخشد، واقعیت را نشان می دهد و زنگ بیدارباشی ست که جهان خفته و گرفتار جهل و انکار را هوشیار کرده و رهنمون آن می شود تا به سوی آینده ای پایدار و روشن گام بردارد."

این کتاب به ما نشان می دهد که با همکاری و همدلی درراه نجات بشر و جهان می توان به زندگی بهتری دست یافت.
شاید وضعیت صرفاً به این دلیل خوب به نظر می رسد که نمی دانیم چه خبراست!!!!!
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو