کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
بیا ببین که چه کرده ای با بلوغ حقیقت عشق بیا مرا ببین در التهاب شعله سرکش درد بیا ببین رها...

جزئیات بیشتر...
ماجرای آهنگر خداشناس
آهنگری بود که پس از گذران جوانی پر شر و شور،تصمیم گرفت روحش را وقف...

جزئیات بیشتر...


زندگی پس از مرگ.
« 5300 بازدید »


تصویر
موضوع: بیداری معنوی
نویسنده: جی.پی.واسوانی
مترجم: فریبا مقدم
ناشر: حمیدا
سال انتشار: چاپ هفتم 1386
سایر آثار نویسنده: از آن سوها  / با خالق هستی  /  تا سرای او  /  چرا خوبان رنج می‌برند  /   در پناه او
معرفی کتاب: بیشتر ما از مرگ می ترسیم. دلیل اصلی آن ناشناخته بودن مرگ برای خیلی از ماست.دلیل دیگر آن این است که مرگ در تداوم زندگی فیزیکی وقفه ایجاد می کند و در واقع نوعی جدایی از چیزهایی را ایجاد می کند که برای انسان بسیار عزیز بوده است.
در فضای دیوانه وار و پرخروش زندگی امروزی هیچ چیز جز مرگ حتمی نیست. هر کس باید روزی بمیرد و ما هر آن به زمان مرگ و رهایی از این جنجال نزدیک تر می شویم. و به همین دلیل لازم است بیشتر در باره ی مرگ بدانیم.
مطالب‌ این‌ کتاب‌ برای‌ آنان‌ که‌ در ماتم‌ سوگ‌ عزیزان‌ خود نشسته‌اند، برای‌ آنان‌ که‌ از هراس‌ مرگ‌، شیرینی‌ حیات‌ به‌ کامشان‌ شرنگ‌ است و برای‌ آنان‌ که‌ در تنگنای‌ دشواری‌های‌ بودن‌ با وسوسۀ‌ مداوم‌ خودکشی‌ گلاویز هستند از ناشناخته‌های‌ زندگی‌ آن‌ سوی‌ مرگ‌ پرده‌ برمی‌گیرد.
مرگ مانند غروب خورشید است . وقتی که خورشید در اینجا غروب می کند ٬ در جایی دیگر طلوع می کند . در واقع خورشید هیچ گاه غروب نمی کند . به همین ترتیب مرگ هم فقط یک توهم ظاهری ست . آنچه در این دنیا به عنوان مرگ تلقی می شود ٬ در دنیایی دیگر تولد است ٬ زیرا زندگی نهایتی ندارد .
عالم اختری ٬ دنیایی وسیع است . هر کس به تناسب شعور خود در عالم اختری در طبقه ای خاص قرار می گیرد . افراد خودخواه ٬ خشن ٬ بی رحم و بدخواه ٬ بعد از مرگ به طبقات پست تر و فشرده تر عالم اختری می روند که موجوداتی نظیر خودشان با همان خواسته ها و امیال در آنجا ساکن هستند . کسی که در زمین با عشق و شفقت زندگی کرده است ٬ بعد از مرگ به طبقات زیبا و درخشان عالم اختری می رود .
...
روزهای عمر بشر به سرعت سپری می شوند، پس لازم است که از خواب و خیال برخیزد و نیرو و بی کرانگی وجود خویش را تشخیص دهد!!!
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو