کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
و رسیدن ، یعنی رها شدن ... یعنی گریز لحظه ها ... یعنی مرگ ! مرگ یعنی اولین میلاد ... میلاد...

جزئیات بیشتر...
معرفی نشریه: ماه‌نامه "نسیم بیداری"
هفتمین شماره ماه‌نامه "نسیم بیداری" با پرونده‌ای ویژه درباره "دکتر...

جزئیات بیشتر...


هدایایی از آیکیس
« 5165 بازدید »


تصویر
موضوع: رمان
نویسنده: وین دایر
مترجم: محمد رضا آل یاسین
ناشر: هامون
سایر آثار نویسنده: «نقاط ضعف شما » ، « وجود متعالی انسان » ، «باور کنید تاببینید » ، «مراقبه، روشی برای برقراری ارتباط آگاهانه با خداوند » ، « خود حقیقی شما » ، « معمار سرنوشت خود باشید » ، «برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد » ، «قدرت قصد و نیت » ، «ندای درونی شما، راهی به سوی سعادت »، « قول، قول است » ،« چگونه فرزندانی سالم و با نشاط داشته باشیم»
معرفی کتاب: تصور کنید که اگر جهانگردی هوشمند از سیاره‌ای دیگر به کره ی خاک سفر کند و با سیستم های پیچیده ی ما روبه رو شود، چه واکنشی نشان خواهد داد؟ آیا می توانیم به آسانی و بدون اندک تلاش با او هماهنگ شویم؟ آیا برای یک بررسی عینی و برداشتن پرده ها از روی هوشیاریمان به اندازه کافی آمادگی داریم. کتاب هدایایی از آیکیس ارتباط و گفتگو بین فردی در سیاره خاک و موجودی از سیاره ی اورانوس است. هردو آرام و خوش مشرب اند و برای یکدیگر زندگی شیرین، شکوهمند،کامروا و سالم آرزو می کنند.
گفت و شنود این دو نفر به ما امکان می دهد موقعیت خویش را در جوامع کنونی در محک آزمون گذاریم و درباره ی این که پس از پذیرش این واقعیت ها از کجا ممکن است سر در آوریم در بحر تامل و تعمق فرو رویم. شکل و طرح این حکایت ممکن است افراد زیادی را به کنجکاوی و تحقیق ترغیب کند. اما سرانجام همه‌ی ما باید به درون بنگریم،پرده ها را یکی پس از دیگری برداریم و ژرف‌ترین نگرش‌هایمان را بررسی کنیم.
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو