کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
دلم که به نگاه تو ماند ، حال و روز لحظه همین است ... مرا ببخش ... زمن مپرس چرا ، چگونه ...

جزئیات بیشتر...
چگونه می‌توانیم کلیدی پیدا کرد که روابط ما را تسهیل کند؟
همه ما برای برقراری ارتباط با دیگران، روش‌های منحصر به فردی داریم. ...

جزئیات بیشتر...


هیچ جایی مثل خانه نیست
« 2850 بازدید »


تصویر
موضوع: داستان جنایی
نویسنده: ماری هیگینز کلارک
مترجم: لیلی امیری شایسته
ناشر: لیوسا
سال انتشار: 1386
معرفی کتاب: الکس نولان به عنوان سورپرایز برای تولد همسرش، سلیا، خانه‌ای در مندهام نیوجرسی برای او خرید. سلیا با دیدن خانه شوکه شد و زبانش بند آمد، چون این همان خانه‌ای بود که تا ده سالگی آنجا زندگی کرده و در همانجا مادرش آندری بارتون را به صورت تصادفی کشته و ناپدریش تد را به شدت زخمی کرده بود. سپس سلیا توسط یکی از بستگان دورش پذیرفته شد و به کالیفرنیا رفت. شوهرش الکس از این ماجرا چیزی نمی‌دانست. حالا سلیا پس از سال‌ها به آنجا برگشته است... یک کتاب که برای همه اعضای خانواده قابل خواندن است شما می‌توانید بدون اینکه نگران محتوای آن باشید آن را به یک نوجوان یا به یک مادربزرگ پیشنهاد کنید.
نشانه‌های زیادی وجود دارد که هویت سلیا در جامعه حقیقی است. زمانی که جورجت گرو، همان مشاور املاکی که خانه را به آلکس فروخت، به طرز فجیعی به قتل رسید، سلیا به عنوان اولین فرد حاضر در صحنه جنایت تبدیل به یک مظنون شد.
در همان حالی که سلیا برای اثبات بی‌گناهی‌اش مبارزه می‌کرد، غافل از این بود که او فرزندش جک، تبدیل به هدف جدیدی برای قاتل شده‌اند.
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو