کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
انتظار من از لحظه های امشب و هر شب به وسعت لحظه های رسیدن، بار رحیل بسته است ! آری دگر این...

جزئیات بیشتر...
بی مغز؟
بـی مغـز معلم داشت جریان خون در بدن را به بچه‌ها درس مى‌داد. براى...

جزئیات بیشتر...


قدرت سکوت
« 1924 بازدید »


تصویر
موضوع: عرفان
نویسنده: کارلوس کاستاندا
مترجم: مهران کندری
ناشر: نشر میترا
سال انتشار: 1380 چاپ هفتم
سایر آثار نویسنده: "تعلیمات دون خوان " ، "حقیقتی دیگر" ، "سفر به دیگر سو" ، "افسانه های قدرت" ، "دومین حلقه قدرت" ، "هدیه عقاب" ، "آتش درون" ، "کرانه فعال بی‌کرانگی" و "هنر رؤیا دیدن"
معرفی کتاب:
کاستاندا تجربیات خود را در ملاقات با فردی بنام دون خوان بازگو می‌کند. دن‌خوان یک سرخپوست مسن جنوبی است که در زمینه تصوف از نوع سرخپوستی به مقام استادی دست پیدا کرده‌است. تجربیات کاستاندا مشتمل بر اتفاقاتی است که خود آن‌ها را واقعیات غیرعادی می‌نامد.

کاستاندا یک محقق مردم شناس است و در ابتدای کار مانند بسیاری از انسانهای عادی که وقایع متافیزیکی را تجربه نکرده‌اند، در زمان مواجه شدن با این وقایع دچار نوعی حالات سردرگمی و در عین حال اعتماد می‌گردد. سوالات و پاسخ‌های ردوبدل شده بین او و دن‌خوان موید این حالات می‌باشد. او پس از سه سال تعلیم درمی‌یابد وقایعی که در زمان خلسه بر او می‌گذرد ریشه‌ای خارج از ذهن او دارد .

کاستاندا پس از حدود پنج سال تعلیم در مواجه شدن با آخرین تجربه خود در این زمینه دچار ترس و وحشتی حاد می‌گردد. ترس کاستاندا از مواجهه با این واقعه او را از ادامه پیمودن مسیر به سوی مقامی که دن‌خوان آن را مقام مرد دانا می‌نامد باز می‌دارد. او خود علت سر باز زدن از ادامه تعلیمات را شکست از ترس عنوان می‌کند.
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو